Produkte > COILTRONICS / EATON > DRA125-3R3-R
DRA125-3R3-R
DRA125-3R3-R Coiltronics / Eaton
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-indu-1608655.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 3.3uH 12.7A 0.0058ohms
auf Bestellung 390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA125-3R3-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 3.3UH 9.69A 5.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 5.8mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 12.77A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 9.69 A.
Weitere Produktangebote DRA125-3R3-R
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DRA125-3R3-R DRA125-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 9.69A 5.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 5.8mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 12.77A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 9.69 A