Produkte > COILTRONICS / EATON > DRAP124-221-R
DRAP124-221-R
DRAP124-221-R Coiltronics / Eaton
eaton-drap124-shielded-drum-core-power-inductor-da-1863727.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD IND SHLD DRM 220uH 0.87A 4 Pads SMT
auf Bestellung 741 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRAP124-221-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 220UH 865MA 680MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 680mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.36A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 865 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRAP124-221-R DRAP124-221-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_drap124_shielded_drum_core_power_inductor_da-1863727.pdf Power Inductors - SMD IND SHLD DRM 220uH 0.87A 4 Pads SMT
auf Bestellung 441 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DRAP124-221-R DRAP124-221-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-drap124-shielded-drum-core-power-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 220UH 865MA 680MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 680mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.36A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 865 mA