Produkte > COILTRONICS / EATON > DRAP124-331-R
DRAP124-331-R
DRAP124-331-R Coiltronics / Eaton
eaton-drap124-shielded-drum-core-power-inductor-da-1863727.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD IND SHLD DRM 330uH 0.69A 4 Pads SMT
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRAP124-331-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 330UH 690MA 1.07OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 1.07Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.09A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 690 mA.
Weitere Produktangebote DRAP124-331-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRAP124-331-R DRAP124-331-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-drap124-shielded-drum-core-power-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 330UH 690MA 1.07OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 1.07Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.09A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 690 mA