DRAP127-681-R
DRAP127-681-R Eaton - Electronics Division
eaton-drap127-automotive-shielded-drum-core-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 680UH 736MA 1.39OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 1.39Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.33A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRAP127-681-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 680UH 736MA 1.39OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 1.39Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.33A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm).
Weitere Produktangebote DRAP127-681-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRAP127-681-R DRAP127-681-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-drap127-automotive-shielded-drum-core-inductor-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD IND SHLD DRM 680uH 0.74A 4 Pads SMT