Produkte > LITTLE GIANT > DS2436X12-6PY
DS2436X12-6PY
DS2436X12-6PY Little Giant
Hersteller: Little Giant
Description: DEEP SHELF TRUCK, 12" DEEP, 1200
Packaging: Bulk
Capacity: 3600 lbs
Color: Gray
Size / Dimension: 36" L x 24" W x 36-1/2" H
Material: Steel
Type: Service Cart
Part Status: Active
Wheel/Caster Diameter: 6"
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS2436X12-6PY Little Giant
Description: DEEP SHELF TRUCK, 12" DEEP, 1200, Packaging: Bulk, Capacity: 3600 lbs, Color: Gray, Size / Dimension: 36" L x 24" W x 36-1/2" H, Material: Steel, Type: Service Cart, Part Status: Active, Wheel/Caster Diameter: 6".