Produkte > DALLAS > DS500032-16
DS500032-16 DALLAS
Hersteller: DALLAS
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS500032-16 DALLAS
Description: IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40EDIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP Module (0.610", 15.495mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 16MHz, Program Memory Size: 32KB (32K x 8), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: NVSRAM, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V, Connectivity: SIO, UART/USART, Peripherals: Power-Fail Reset, WDT, Supplier Device Package: 40-EDIP, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote DS500032-16
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS50003216 Hersteller : DALLAS
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DS5000 32-16 Hersteller : DALLAS DIP
auf Bestellung 165 Stücke:
DS5000-32-16+ Hersteller : Maxim ds5000-ds5000t.pdf MOD 40/C°/MICRO 32KX8 16MHZ DS5000
Anzahl je Verpackung: 9 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
DS5000-32-16 Hersteller : Maxim ds5000-ds5000t.pdf MOD/CIVIL/MICRO 32KX8 16MHZ DS5000
Anzahl je Verpackung: 9 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP Module (0.610", 15.495mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 16MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: NVSRAM
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V
Connectivity: SIO, UART/USART
Peripherals: Power-Fail Reset, WDT
Supplier Device Package: 40-EDIP
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Speed: 16MHz
Oscillator Type: External
Program Memory Type: NVSRAM
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit