Produkte > DS5 > DS5002FPM-16
DS5002FPM-16
ds5002-ds5002fp.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS5002FPM-16
Description: IC MCU 8BIT EXTRNL NVSRAM 80QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: External, RAM Size: 128K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: NVSRAM, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, SIO, UART/USART, Peripherals: Power-Fail Reset, WDT, Supplier Device Package: 80-MQFP (14x20), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote DS5002FPM-16
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS5002FPM16 Hersteller : DALLAS
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DS5002FPM-16+ Hersteller : Maxim ds5002-ds5002fp.pdf SECU MICR FP-DBL METAL-16MHZ PB-FRE DS5002
Anzahl je Verpackung: 66 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: External
RAM Size: 128K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, SIO, UART/USART
Peripherals: Power-Fail Reset, WDT
Supplier Device Package: 80-MQFP (14x20)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: External
RAM Size: 128K x 8
Core Size: 8-Bit