Produkte > CITEL > DS50VGPVS-1000
DS50VGPVS-1000
DS50VGPVS-1000 CITEL
Hersteller: CITEL
Description: SPD 1.2VDC MCOV 1 POLE
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -50°C ~ 85°C
Approval Agency: CE, CSA, cURus
Form: Base + Module
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 1.2VDC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 3.6 kV
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS50VGPVS-1000 CITEL
Description: SPD 1.2VDC MCOV 1 POLE, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -50°C ~ 85°C, Approval Agency: CE, CSA, cURus, Form: Base + Module, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 1.2VDC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 3.6 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS50VGPVS-1000 DS50VGPVS-1000 Hersteller : Citel Industrial Surge Protectors Din Rail PV System Surge Suppressor 50kA, 1000Vdc, VG Technology