Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1123AE2-200.0000
DSC1123AE2-200.0000
DSC1123AE2-200.0000 Microchip Technology
DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 32mA
Supplier Device Package: 6-VDFN (7x5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1123AE2-200.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 32mA, Supplier Device Package: 6-VDFN (7x5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 200 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1123AE2-200.0000 DSC1123AE2-200.0000 Hersteller : Microchip Technology DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVDS, 200MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
auf Bestellung 686 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1123AE2-200.0000 DSC1123AE2-200.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel 20005745A-1149186.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, High Perf, Single LVDS Output, -20C-70C, 25ppm