DSF334Q9R0HDL
DSF334Q9R0HDL Cornell Dubilier - CDE
DSF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.33F, 9V, 25x16x8.5mm
auf Bestellung 470 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSF334Q9R0HDL Cornell Dubilier - CDE
Description: CAPACITOR 330MF -10%, +30% 9V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 330 mF, Voltage - Rated: 9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSF334Q9R0HDL DSF334Q9R0HDL Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DSF.pdf Description: CAPACITOR 330MF -10%, +30% 9V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 330 mF
Voltage - Rated: 9 V