DSF607Q3R0L
DSF607Q3R0L Cornell Dubilier Knowles
DSF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 600F 3.0V 35*70
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 600 F
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSF607Q3R0L Cornell Dubilier Knowles
Description: 600F 3.0V 35*70, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 600 F, Voltage - Rated: 3 V.