DSF674Q9R0HDL
DSF674Q9R0HDL Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
DSF-2944551.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.67F, 9V, 25x16x8.5mm
auf Bestellung 474 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSF674Q9R0HDL Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAPACITOR 670MF -10%, +30% 9V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 670 mF, Voltage - Rated: 9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSF674Q9R0HDL DSF674Q9R0HDL Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DSF.pdf Description: CAPACITOR 670MF -10%, +30% 9V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 670 mF
Voltage - Rated: 9 V