Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > DSM105Q030W075PB
DSM105Q030W075PB
DSM105Q030W075PB Cornell Dubilier Knowles
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 1F, 30V, 54X30X22MM, STD MOD
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.126" L x 0.866" W (54.00mm x 22.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.818Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 30 V
auf Bestellung 214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM105Q030W075PB Cornell Dubilier Knowles
Description: 1F, 30V, 54X30X22MM, STD MOD, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.126" L x 0.866" W (54.00mm x 22.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.818Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM105Q030W075PB DSM105Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 1F Tol -10%/+30% 54x30x22mm