Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > DSM154Q030W075PB
DSM154Q030W075PB
DSM154Q030W075PB Cornell Dubilier - CDE
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 150 mF Tol -10%/+30% 35x24.5x14.5mm
auf Bestellung 161 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM154Q030W075PB Cornell Dubilier - CDE
Description: 0.15F, 30V, 35X24.5X14.5MM STD M, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.378" L x 0.571" W (35.00mm x 14.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.464Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 mF, Voltage - Rated: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM154Q030W075PB DSM154Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Description: 0.15F, 30V, 35X24.5X14.5MM STD M
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.378" L x 0.571" W (35.00mm x 14.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.464Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 mF
Voltage - Rated: 30 V