Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > DSM154Q060W075PB
DSM154Q060W075PB
DSM154Q060W075PB Cornell Dubilier Knowles
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: .15F, 60V, 59.5X23X25.5MM STD MO
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.378" L x 0.906" W (35.00mm x 23.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.343" (59.50mm)
Capacitance: 150 mF
Voltage - Rated: 60 V
auf Bestellung 101 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM154Q060W075PB Cornell Dubilier Knowles
Description: .15F, 60V, 59.5X23X25.5MM STD MO, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.378" L x 0.906" W (35.00mm x 23.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.343" (59.50mm), Capacitance: 150 mF, Voltage - Rated: 60 V.