Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > DSM155Q030W075PB
DSM155Q030W075PB
DSM155Q030W075PB Cornell Dubilier - CDE
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 1.5F Tol -10%/+30% 66x30x27mm
auf Bestellung 43 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM155Q030W075PB Cornell Dubilier - CDE
Description: 1.5F, 30V, 66X30X27MM, STD MOD, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.598" L x 1.063" W (66.00mm x 27.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 556mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 F, Voltage - Rated: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM155Q030W075PB DSM155Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Description: 1.5F, 30V, 66X30X27MM, STD MOD
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.598" L x 1.063" W (66.00mm x 27.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 556mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 F
Voltage - Rated: 30 V