Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > DSM165Q018W075PB
DSM165Q018W075PB
DSM165Q018W075PB Cornell Dubilier Knowles
DSM_Series_DS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 1.6F, 18V, 64X30X11MM, STD MOD
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.520" L x 0.433" W (64.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.091Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.6 F
Voltage - Rated: 18 V
auf Bestellung 61 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM165Q018W075PB Cornell Dubilier Knowles
Description: 1.6F, 18V, 64X30X11MM, STD MOD, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.520" L x 0.433" W (64.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.091Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.6 F, Voltage - Rated: 18 V.
Weitere Produktangebote DSM165Q018W075PB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM165Q018W075PB DSM165Q018W075PB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DSM_Series_DS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 1.6F Tol -10%/+30% 64x30x11mm