Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > DSM186Q018W075PB
DSM186Q018W075PB
DSM186Q018W075PB Cornell Dubilier Knowles
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 18.6F, 18V, 112X67X19.5MM, STD M
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 4.409" L x 0.768" W (112.00mm x 19.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 97mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.638" (67.00mm)
Capacitance: 18.3 F
Voltage - Rated: 18 V
auf Bestellung 47 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM186Q018W075PB Cornell Dubilier Knowles
Description: 18.6F, 18V, 112X67X19.5MM, STD M, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 4.409" L x 0.768" W (112.00mm x 19.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 97mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.638" (67.00mm), Capacitance: 18.3 F, Voltage - Rated: 18 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM186Q018W075PB DSM186Q018W075PB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 18.6F Tol -10%/+30% 112x67x19.5mm