Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > DSM255Q018W075PB
DSM255Q018W075PB
DSM255Q018W075PB Cornell Dubilier Knowles
DSM_Series_DS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 2.5F, 18V, 79X30X14MM, STD MOD
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.110" L x 0.551" W (79.00mm x 14.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 334mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 2.5 F
Voltage - Rated: 18 V
auf Bestellung 105 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM255Q018W075PB Cornell Dubilier Knowles
Description: 2.5F, 18V, 79X30X14MM, STD MOD, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.110" L x 0.551" W (79.00mm x 14.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 334mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 2.5 F, Voltage - Rated: 18 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM255Q018W075PB DSM255Q018W075PB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CD_DSM_Datasheet_R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 2.5F Tol -10%/+30% 79x30x14mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSM255Q018W075PB DSM255Q018W075PB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DSM_Series_DS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 2.5F Tol -10%/+30% 79x30x14mm