DSM355Q030W075PB
DSM355Q030W075PB Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 3.5F Tol -10%/+30% 84x39x34mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM355Q030W075PB Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: 3.5F, 30V, 84X39X34MM, STD MOD, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.307" L x 1.339" W (84.00mm x 34.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 505mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.5 F, Voltage - Rated: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM355Q030W075PB DSM355Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 3.5F Tol -10%/+30% 84x39x34mm
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSM355Q030W075PB DSM355Q030W075PB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 3.5F Tol -10%/+30% 84x39x34mm
auf Bestellung 3 Stücke:
DSM355Q030W075PB DSM355Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Description: 3.5F, 30V, 84X39X34MM, STD MOD
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.307" L x 1.339" W (84.00mm x 34.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 505mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.5 F
Voltage - Rated: 30 V