Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > DSM504Q009W075PB
DSM504Q009W075PB
DSM504Q009W075PB Cornell Dubilier - CDE
DSM_Series_DS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 9VDC 0.5F Tol -10%/+30% 21.5x24.5x7.5mm
auf Bestellung 194 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM504Q009W075PB Cornell Dubilier - CDE
Description: 0.5F, 9V, 21.5X24.5X7.5MM, STD M, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.846" L x 0.295" W (21.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.94Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 500 mF, Voltage - Rated: 9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM504Q009W075PB DSM504Q009W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DSM_Series_DS.pdf Description: 0.5F, 9V, 21.5X24.5X7.5MM, STD M
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.846" L x 0.295" W (21.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.94Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 500 mF
Voltage - Rated: 9 V