Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > DSM504Q018W075PB
DSM504Q018W075PB
DSM504Q018W075PB Cornell Dubilier - CDE
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 0.5F Tol -10%/+30% 52x27x9mm
auf Bestellung 135 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM504Q018W075PB Cornell Dubilier - CDE
Description: 0.5F, 18V, 52X27X9MM, STD MOD, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.047" L x 0.354" W (52.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 909mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 500 mF, Voltage - Rated: 18 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM504Q018W075PB DSM504Q018W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Description: 0.5F, 18V, 52X27X9MM, STD MOD
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.047" L x 0.354" W (52.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 909mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 500 mF
Voltage - Rated: 18 V
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSM504Q018W075PB DSM504Q018W075PB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CD_DSM_Datasheet_R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 0.5F Tol -10%/+30% 52x27x9mm