Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > DSM585Q018W075PB
DSM585Q018W075PB
DSM585Q018W075PB Cornell Dubilier - CDE
KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 5.8F Tol -10%/+30% 100x39x17.5mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM585Q018W075PB Cornell Dubilier - CDE
Description: 5.8F, 18V, 100X39X17.5MM, STD MO, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.937" L x 0.689" W (100.00mm x 17.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 303mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm), Capacitance: 5.8 F, Voltage - Rated: 18 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM585Q018W075PB DSM585Q018W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Description: 5.8F, 18V, 100X39X17.5MM, STD MO
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.937" L x 0.689" W (100.00mm x 17.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 303mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm)
Capacitance: 5.8 F
Voltage - Rated: 18 V