DSM705Q030W075PB
DSM705Q030W075PB Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
KNO_CD_DSM_Datasheet_R2-3699462.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 7F Tol -10%/+30% 94x57x38mm
auf Bestellung 8 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSM705Q030W075PB Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: 7F, 30V, 94X57X38MM, STD MOD, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.701" L x 1.496" W (94.00mm x 38.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Cable with Connector, ESR (Equivalent Series Resistance): 404mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 7 F, Voltage - Rated: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSM705Q030W075PB DSM705Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Description: 7F, 30V, 94X57X38MM, STD MOD
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.701" L x 1.496" W (94.00mm x 38.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Cable with Connector
ESR (Equivalent Series Resistance): 404mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 7 F
Voltage - Rated: 30 V
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSM705Q030W075PB DSM705Q030W075PB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_CD_DSM-Datasheet-R2.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 30VDC 7F Tol -10%/+30% 94x57x38mm