Produkte > MURATA > DSS1NB32A153Q55B
DSS1NB32A153Q55B
DSS1NB32A153Q55B Murata
dss1nb32a153q55.pdf
Hersteller: Murata
Compact and High Performance EMI Filter
auf Bestellung 215 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSS1NB32A153Q55B Murata
Category: THT suppression filters, Description: Filter: anti-interference; 100V; 15nF; THT; ±10%, Manufacturer series: EMIFIL, Operating voltage: 100V, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -40...85°C, Max. operating current: 6A, Type of filter: anti-interference, Filter features: ferrite beads on leads, Filter application: wideband interference suppression, Capacitance Cx: 15nF.
Weitere Produktangebote DSS1NB32A153Q55B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSS1NB32A153Q55B DSS1NB32A153Q55B Hersteller : MURATA Category: THT suppression filters
Description: Filter: anti-interference; 100V; 15nF; THT; ±10%
Manufacturer series: EMIFIL
Operating voltage: 100V
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -40...85°C
Max. operating current: 6A
Type of filter: anti-interference
Filter features: ferrite beads on leads
Filter application: wideband interference suppression
Capacitance Cx: 15nF