Produkte > BRADY CORPORATION > DSTHT-30-390-2.5
DSTHT-30-390-2.5
DSTHT-30-390-2.5 Brady Corporation
B-390.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER INSERT
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polypropylene (PP)
Type: Wire Marker, Slip-In for Carrier
Size: 1.18" W x 0.16" L (30.0mm x 4.0mm)
Legend: Blank
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSTHT-30-390-2.5 Brady Corporation
Description: WIRE MARKER INSERT, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polypropylene (PP), Type: Wire Marker, Slip-In for Carrier, Size: 1.18" W x 0.16" L (30.0mm x 4.0mm), Legend: Blank.