DTT44-160-160-1.5
DTT44-160-160-1.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
DTT44.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM BLUE
Packaging: Bag
Color: Blue
Shape: Square
Thickness: 0.0591" (1.500mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K