DTT44-320-320-0.5
DTT44-320-320-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
DTT44.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM BLUE
Packaging: Bag
Color: Blue
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTT44-320-320-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM BLUE, Packaging: Bag, Color: Blue, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Gel Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.