DTT65-160-160-3.0
DTT65-160-160-3.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
DTT65.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM RED
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K