Produkte > TGS > DV10M70000S0C1
DV10M70000S0C1
DV10M70000S0C1 TGS
3372_DV10M70000S0C1.pdf
Hersteller: TGS
Description: CER FILTER 10.7MHZ DISCRIMINATOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DV10M70000S0C1 TGS
Description: CER FILTER 10.7MHZ DISCRIMINATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Filter Type: Discriminator, Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Height (Max): 0.063" (1.60mm).