DZ23C5V1
DZ23C5V1 Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: Diodes - Rectifiers - Single SOT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZ23C5V1 Yangjie Technology
Description: Diodes - Rectifiers - Single SOT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW.