E125N50X4
E125N50X4 TTM Technologies, Inc.
E125N50X4.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 2% 125W
Power (Watts): 125W
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.250" L x 0.250" W (6.35mm x 6.35mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 Ohms
auf Bestellung 853 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E125N50X4 TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 2% 125W, Power (Watts): 125W, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.250" L x 0.250" W (6.35mm x 6.35mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Resistance: 50 Ohms.