Produkte > PRYSMIAN GROUP > E3004S.41.86
E3004S.41.86
E3004S.41.86 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=126
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 4COND 22AWG NATURAL 1000'
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Conductor Strand: 7/30
Operating Temperature: 0°C ~ 75°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.139" (3.53mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Ratings: ASTM B-3
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Jacket Color: Natural
Part Status: Active
Voltage: 300 V
auf Bestellung 203000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E3004S.41.86 Prysmian Group
Description: CABLE 4COND 22AWG NATURAL 1000', Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum, Conductor Strand: 7/30, Operating Temperature: 0°C ~ 75°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.139" (3.53mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Ratings: ASTM B-3, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Jacket Color: Natural, Part Status: Active, Voltage: 300 V.