Produkte > PRYSMIAN GROUP > E3006S.41.86
E3006S.41.86 Prysmian Group
PD474850.PDF
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 6COND 22AWG NATURAL
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Conductor Strand: 7/30
Operating Temperature: 0°C ~ 75°C
Number of Conductors: 6
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.164" (4.17mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Ratings: ASTM B-3
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Jacket Color: Natural
Part Status: Active
Voltage: 300 V
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E3006S.41.86 Prysmian Group
Description: CABLE 6COND 22AWG NATURAL, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum, Conductor Strand: 7/30, Operating Temperature: 0°C ~ 75°C, Number of Conductors: 6, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.164" (4.17mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Ratings: ASTM B-3, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Jacket Color: Natural, Part Status: Active, Voltage: 300 V.