E30122209 Rose Enclosures
ME30122209.pdf
Hersteller: Rose Enclosures
Description: BOX PLAS ORANGE 8.66"L X 4.72"W
Packaging: Bag
Features: External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports
Color: Orange
Size / Dimension: 8.661" L x 4.724" W (220.00mm x 120.00mm)
Material: Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET)
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Height: 3.543" (90.00mm)
Design: Cover Included
Ratings: DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4
Container Type: Box
Area (L x W): 40.9in² (264cm²)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E30122209 Rose Enclosures
Description: BOX PLAS ORANGE 8.66"L X 4.72"W, Packaging: Bag, Features: External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports, Color: Orange, Size / Dimension: 8.661" L x 4.724" W (220.00mm x 120.00mm), Material: Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET), Thickness: 0.118" (3.00mm), Height: 3.543" (90.00mm), Design: Cover Included, Ratings: DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4, Container Type: Box, Area (L x W): 40.9in² (264cm²).