E30161609 Rose Enclosures
ME30161609.pdf
Hersteller: Rose Enclosures
Description: BOX PET ORANGE 6.299"L X 6.299"W
Features: External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports
Packaging: Bulk
Color: Orange
Size / Dimension: 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)
Material: Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET)
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Height: 3.543" (90.00mm)
Design: Cover Included
Ratings: DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4
Container Type: Box
Area (L x W): 39.7in² (256cm²)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E30161609 Rose Enclosures
Description: BOX PET ORANGE 6.299"L X 6.299"W, Features: External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports, Packaging: Bulk, Color: Orange, Size / Dimension: 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm), Material: Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET), Thickness: 0.118" (3.00mm), Height: 3.543" (90.00mm), Design: Cover Included, Ratings: DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4, Container Type: Box, Area (L x W): 39.7in² (256cm²).