Produkte > PRYSMIAN GROUP > E3032S.18.86
E3032S.18.86
E3032S.18.86 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=126
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG NATURAL
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Conductor Strand: 7/26
Operating Temperature: 0°C ~ 75°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.156" (3.96mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Ratings: ASTM B-3
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Jacket Color: Natural
Part Status: Active
Voltage: 300 V
auf Bestellung 38999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E3032S.18.86 Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG NATURAL, Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum, Conductor Strand: 7/26, Operating Temperature: 0°C ~ 75°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.156" (3.96mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Ratings: ASTM B-3, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Jacket Color: Natural, Part Status: Active, Voltage: 300 V.