Produkte > CHEMI-CON > E32D101CDS103MCA5U
E32D101CDS103MCA5U
E32D101CDS103MCA5U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10MF 20% 100V SCREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.874" (22.20mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.173" (106.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 mF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D101CDS103MCA5U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10MF 20% 100V SCREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.874" (22.20mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.173" (106.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 mF, Voltage - Rated: 100 V.