Produkte > CHEMI-CON > E32D301HPN222TED0U
E32D301HPN222TED0U
E32D301HPN222TED0U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 300V SCREW CHAS M
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 5.118" (130.00mm)
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D301HPN222TED0U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 300V SCREW CHAS M, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 5.118" (130.00mm), Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 300 V.