Produkte > UNITED CHEMI-CON > E32D400HLN103QA92M
E32D400HLN103QA92M United Chemi-Con
U32D%20Series.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.875" (22.22mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.661" (93.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 40 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D400HLN103QA92M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 40V SCREW, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.875" (22.22mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.661" (93.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 40 V.
Weitere Produktangebote E32D400HLN103QA92M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E32D400HLN103QA92M E32D400HLN103QA92M Hersteller : Chemi-Con U32D%20Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 10000uF 40 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
E32D400HLN103QA92M E32D400HLN103QA92M Hersteller : United Chemi-Con 1061909384505b66a161392-1062129.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 10000uF 40 Volt