Produkte > CHEMI-CON > E32D500HPN332UAD0U
E32D500HPN332UAD0U
E32D500HPN332UAD0U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 50V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 5.118" (130.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 50 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D500HPN332UAD0U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 50V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 5.118" (130.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 50 V.