Produkte > UNITED CHEMI-CON > E32D800HPC223MD79M
E32D800HPC223MD79M United Chemi-Con
1061909384505b66a161392-1062129.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 22000uF 80 Volt
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D800HPC223MD79M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.6mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 16.52 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 18.5024 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote E32D800HPC223MD79M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E32D800HPC223MD79M E32D800HPC223MD79M Hersteller : Chemi-Con U32D%20Series.pdf Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 16.52 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 18.5024 A @ 50 kHz