Produkte > CHEMI-CON > E36D250HPN332UA79U
E36D250HPN332UA79U
E36D250HPN332UA79U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 25V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.110" (79.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 25 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D250HPN332UA79U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 25V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.110" (79.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 25 V.