Produkte > UNITED CHEMI-CON > E36D351LPN512TEM9M
E36D351LPN512TEM9M
E36D351LPN512TEM9M United Chemi-Con
1687836876505b6669848e0-1100623.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 5100uF 350 Volt
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D351LPN512TEM9M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 5100UF 350V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +50%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 5100 µF, Voltage - Rated: 350 V.
Weitere Produktangebote E36D351LPN512TEM9M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D351LPN512TEM9M E36D351LPN512TEM9M Hersteller : Chemi-Con U36D Series.pdf Description: CAP ALUM 5100UF 350V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +50%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 5100 µF
Voltage - Rated: 350 V