Produkte > UNITED CHEMI-CON > E36D351LPN881TCA5N
E36D351LPN881TCA5N United Chemi-Con
U36D%20Series.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 880UF 350V SCREW
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.875" (22.22mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 880 µF
Voltage - Rated: 350 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D351LPN881TCA5N United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 880UF 350V SCREW, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.875" (22.22mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 880 µF, Voltage - Rated: 350 V.
Weitere Produktangebote E36D351LPN881TCA5N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D351LPN881TCA5N E36D351LPN881TCA5N Hersteller : Chemi-Con 1687836876505b6669848e0-1100623.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 880uF 350 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
E36D351LPN881TCA5N E36D351LPN881TCA5N Hersteller : United Chemi-Con 1687836876505b6669848e0-1100623.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 880uF 350 Volt