Produkte > CHEMI-CON > E36D401LGS223MFM9U
E36D401LGS223MFM9U
E36D401LGS223MFM9U Chemi-Con
1687836876505b6669848e0.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22MF 20% 400V SCREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 8.661" (220.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 mF
Voltage - Rated: 400 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D401LGS223MFM9U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22MF 20% 400V SCREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 8.661" (220.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 mF, Voltage - Rated: 400 V.