Produkte > UNITED CHEMI-CON > E36D451LPN222TEE3Q
E36D451LPN222TEE3Q
E36D451LPN222TEE3Q United Chemi-Con
1687836876505b6669848e0-1100623.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2200UF 450V
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D451LPN222TEE3Q United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 450V SCREW CHAS M, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 5.630" (143.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote E36D451LPN222TEE3Q
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D451LPN222TEE3Q E36D451LPN222TEE3Q Hersteller : Chemi-Con Description: CAP ALUM 2.2MF 450V SCREW CHAS M
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 5.630" (143.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 450 V
Produkt ist nicht verfügbar
E36D451LPN222TEE3Q E36D451LPN222TEE3Q Hersteller : Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2200UF 450V