Produkte > CHEMI-CON > E36D500LPN104TEA5U
E36D500LPN104TEA5U
E36D500LPN104TEA5U Chemi-Con
U36D%20Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100000UF 50V SCREW CHAS
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +50%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm)
Capacitance: 100000 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D500LPN104TEA5U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100000UF 50V SCREW CHAS, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +50%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm), Capacitance: 100000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote E36D500LPN104TEA5U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D500LPN104TEA5U E36D500LPN104TEA5U Hersteller : Chemi-Con Chemi_Con_442024_U36DSeries-3436819.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100000UF 50V
Produkt ist nicht verfügbar
E36D500LPN104TEA5U E36D500LPN104TEA5U Hersteller : United Chemi-Con 1687836876505b6669848e0-1952434.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100000UF 50V