Produkte > CHEMI-CON > E36F451CHN113QEM9U
E36F451CHN113QEM9U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 11MF 450V SCREW CHAS MT
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 8.661" (220.00mm)
Capacitance: 11 mF
Voltage - Rated: 450 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36F451CHN113QEM9U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 11MF 450V SCREW CHAS MT, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 8.661" (220.00mm), Capacitance: 11 mF, Voltage - Rated: 450 V.