Produkte > CHEMI-CON > E36L451HLN222MDA5U
E36L451HLN222MDA5U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 20% 450V SCREW CH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.126" (28.60mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.134" (105.00mm)
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 450 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36L451HLN222MDA5U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 20% 450V SCREW CH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.126" (28.60mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.134" (105.00mm), Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 450 V.